fbpx

Potřebujete individuální školení nebo konzultaci?

Individuální přístup

Preferuji individuální přístup, takže obsah kurzu vytvoříme společně přímo Vám na míru.

Úvodní poznávací schůzka ZDARMA

Začneme úvodní poznávací schůzkou, na které si ujasníme, co je Vašim cílem a podle toho se dohodneme na rozsahu a obsahu školení/konzultace.

Praktické příklady

Připravím a poskytnu vám praktické příklady k procvičení a podpůrné teoretické materiály.

Individuální tempo a frekvence

Přizpůsobím tempo výuky vašim vstupním znalostem a společně se dle vašich potřeb domluvíme na vhodné frekvenci a intenzitě školení.

NABÍZÍM VÁM VÝBĚR ZE 2 BALÍČKŮ

Pokud si nejste jisti, který balíček vyřeší Váš problém, nevadí, napiště mi základní informace přes kontaktní formulář níže a domluvíme se na rozsahu a ceně. Rozhodně Vám nebudu nic účtovat bez předchozí dohody a oboustranného odsouhlasení rozsahu a ceny kozultace či školení.

V ceně školení je zahrnuta i příprava individuálních materiálů a příkladů.​ Pro Vás je to konečná cena za hodinu školení, pro mě je to cena za několika hodinovou práci a přípravu :).

ŠKOLENÍ ZÁKLADŮ EXCELU NEBO JEDNODUCHÁ KONZULTACE

Cena 300 Kč/hod.

ŠKOLENÍ EXCELU PRO POKROČILÉ NEBO SLOŽITĚJŠÍ KONZULTACE

Cena 500 Kč/hod.

CO NA KONZULTACE ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI?

Konzultace s Lucií mi moc pomohla. Dopředu jsem jí napsala témata, která jsem chtěla probírat, a oceňuji, že ona sama přišla díky svým zkušenostem s dalšími, které mi práci s excelem moc usnadnily. Všechno mi ukázala a srozumitelně vysvětlila a také ochotně odpovídala na mé otázky. Pokud potřebujete pomoci s excelem, Lucie je skvělou volbou.
Jaroslava Nováková

SPOJENÍ MŮŽEME NAVÁZAT PŘES FORMULÁŘ NÍŽE:

Pokud máte nějaké dotazy nebo se chcete nezávazně domluvit na spolupráci/školení/konzultaci, kontaktujte mě, prosím, přes formulář níže.