fbpx

NAUČÍM VÁS 5 NÁSTROJŮ V EXCELU, KTERÉ JE DOBRÉ UMĚT PŘI VSTUPU DO PRACOVNÍHO ŽIVOTA!

Hledáte finančně úspornější variantu k online kurzu?
Trávíte spoustu času nad tabulkami a reportováním šéfovi?
Čeká vás test z Excelu a nevíte, na co se připravit?


↓ Připravila jsem pro Vás řešení...

EBOOK 5 NÁSTROJŮ V EXCELU, DÍKY KTERÝM USPĚJETE NA POHOVORU I V PRÁCI

ZDÁ SE VÁM EXCEL SLOŽITÝ? POJĎME SPOLEČNĚ ZBOŘIT TENTO MÝTUS!

Díky ebooku se prakticky připravíte na úkoly a příklady, které mohou být součástí přijímacího testu v MS Excel. Zároveň vás vždy upozorním na to, co na základě mých lektorských zkušeností považuji za důležité a co bylo problematické pro účastníky mých kurzů. Pevně věřím, že díky tomu půjdete na pohovor připraveni a s pocitem klidu.

Díky ebooku 5 nástrojů v Excelu, díky kterým uspějete na pohovu i v práci, ušetříte čas hledáním informací a manuálů na internetu a jednoduše si kromě teorie i vše prakticky vyzkoušíte. Zároveň jsem si jistá, že tím zvýšíte svou pracovní kvalifikaci i své šance uspět. V ebooku kladu důraz právě na:

Budu ráda, když vás už nebudou svírat nepříjemné pocity pokaždé, když budete muset tvořit kontingenční tabulku, graf nebo funkci …a třeba si nakonec Excel zamilujete stejně jako já :).

CO VÁM MOHU PŘEDAT?

Mám za sebou několik let praxe jako datový analytik a lektor Excelu, a to ve všech úrovních od začátečníků až po velmi pokročilé. Nejdůležitější však je, že díky tomuto programu umím práci sobě i ostatním velmi zjednodušit, usnadnit a urychlit. A to je to, co bych chtěla předat i vám.

Vím, že je Excel pro mnohé složitý, nesrozumitelný a moc technický. Všechny tyto „mýty“ vám v ebooku ráda vyvrátím :).

Těm, co se chystají na pohovor, bych chtěla z pozice tvůrce příjímacího testu předat tipy na to, co mohou v testu z Excelu očekávat.

LUCIE CAGÁŠKOVÁ

CO V EBOOKU NAJDETE?

5 základních nástrojů

Obsahově ebook zhruba z 80 % pokrývá základní kurz Excelu.
V ebooku detailně vysvětluji tato témata: formátování, vzorce a relativní a absolutní odkazy, funkce, kontingenční tabulky a grafy.

Videonávody

Ebook obsahuje celkem přes 45 minut videonávodů.
Každá kapitola je doplněna videonávodem s vysvětlením tématu na praktickém příkladu.

Praktické příklady s řešením

Ke každému z témat je připraven list s praktickými příklady, které najdete v ebooku a ve videonávodech. Pokud by vám něco nebylo jasné, můžete si video opakovat dle potřeby. Ke každému příkladu dostanete i xls soubor s řešením.

Zkušební test s emailovou konzultací

Své znalosti si na závěr můžete ověřit ve vzorovém zkušebním testu, který zahrnuje další praktické příklady. Pokud by vám přeci jen něco z testu nebylo jasné, nabízím v ceně ebooku emailovou konzultaci k dovysvětlení.

CHCETE VIDĚT NÁHLED EBOOKU?

REFERENCE OD PRVNÍCH ČTENÁŘŮ:

"Tak tento ebook je pecka. Každé téma je doplněné videem, kde je vše naprosto jednoduše vysvětleno a ukázáno přímo v excelu. Doporučuji každému, kdo s excelem potřebuje pracovat a neví jak na to. Díky tomuto školení se naučíte základy a svou práci si zjednodušíte."
"Před přečtením e-booku "5 nástrojů v Excelu, díky kterým uspějete na pohovoru i v práci" jsem čekala, že se dozvím informace o Excelu, které už znám. E-book mě však velmi mile překvapil. Naučila jsem se řadu nových dovedností.
A navíc je každé z témat doplněno videem s praktickou ukázkou přímo v Excelu s namluveným vysvětlením. A jako bonus je na konci e-booku odkaz na praktické příklady a test, kde si můžete vyzkoušet nabité znalosti v praxi. Ebook doporučuji každému, kdo se chce nebo potřebuje naučit dobře pracovat s Excelem."
"E-book na mne působil velmi dobře a rozhodně doporučuji všem, kteří už nějaké základy Excelu mají a potřebují je rychle rozšířit.
Lucie vysvětluje jednoduše a srozumitelně, všechny kroky navíc ukazuje na doprovodných videích. Díky videím není třeba mít strach, že si člověk koupí knihu a stejně výklad nepochopí. Můžete na nich sledovat celý postup krok za krokem.
Podle mého názoru e-book zkušené lektorky s pečlivě zvolenými funkcemi, bez kterých se žádný manažer neobejde."
"EBOOK přináší vyčerpávající info o práci v programu Excel, včetně podrobného výkladu funkcí i videí s praktickými ukázkami použití. E-book bych doporučila všem lidem, kteří do životopisu uvedou, že umí pracovat s Excelem a nejsou si všemi funkcemi 100 % jisti.
S tímto praktickým průvodcem si můžete v klidu domova před pohovorem všechny funkce projít, seznámit se s nimi, a ujasnit si jejich význam. Výrazně vám to pomůže, abyste na pohovor odcházeli s pocitem větší jistoty.
Rozhodně doporučuji jako praktickou a ucelenou příručku práce s excelem od odbornice Lucie, která je s excelem skutečná kamarádka. Zábavná forma účení od experta na excel je to, co s e-bookem dostáváte."
"Ebook s videonávody 5 nástrojů v Excelu, díky kterým uspějete na pohovoru i v práci, předčil mé očekávaní. Ebook jsem si pořídila za účelem rozšíření si mých dosavadní dovednosti v Excelu, jelikož ráda tvořím excelovské tabulky.
Autorka podrobně a srozumitelně vysvětluje práci v tomto tabulkovém softwaru a to hlavně díky videonávodům, které doplňují každé téma s vysvětlením na praktickém příkladu. Čemu žádná tištěná kniha – učebnice Excelu nemůže konkurovat. A možnost si video přehrát kolikrát potřebuji je super, když to srovnám například s placeným seminářem naživo.
Doporučuji všem, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v Excelu, za účelem si zjednodušit a urychlit svou práci a mít svůj "excelovský ťahák" stále při ruce ve svém PC."

NAPADAJÍ VÁS JEŠTĚ TYTO OTÁZKY?

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde zadarmo?

Ano, částečně je pravděpodobně někde po kouskách dohledáte, ale bude vás to stát spoustu energie a času. V ebooku najdete to nejpodstatnější na jednom místě a navíc doplněné konkrétními příklady a videonávody.

Co když se mi ebook nebude líbit?

Pokud se vám ebook nebude líbit, máte možnost využít 30 denní garance vrácení peněz bez udání důvodu.

Co když tomu nebudu rozumět?

Každá kapitola obsahuje video s konkrétním příkladem, výkladem a praktickou ukázkou, které si můžete přehrát, kolikrát chcete, dokud tématu skutečně neporozumíte. A pokud by Vám i přesto něco nebylo jasné, můžete využít individuální konzultace se mnou, která je v ceně ebooku.

Opravdu mi toto může pomoct?

Bude záležet na vašem přístupu. Já jsem při psaní ebooku udělala maximum pro to, aby vám skutečně pomohl, rozšířil vám znalosti Excelu a zefektivnil vaši práci. Pohovor za vás ale neudělám :). Pokud si poctivě projdete praktické příklady a bonusový zkušební test, věřím, že budete dobře připraveni. Praxe je v případě Excelu skutečně důležitá, nestačí  si ebook jen  rychle proletět a sem tam něco přečíst.

KOLIK EBOOK STOJÍ?

Cena za ebook 5 nástrojů v Excelu, díky kterým uspějete na pohovoru i v práci je 490 Kč.  

V této ceně je zahrnuto:

EXCEL KURZ

JAKO BONUS K EBOOKU DOSTANE ZDARMA:

list, check, icon

Zkušební test

Ve zkušebním testu si ověříte získané vědomosti. Pokud vám něco nebude jasné, budu vám k dispozici na konzultaci po emailu.

EXCEL KURZ CHECKLIST

Pracovní checklist

Checklist si můžete vytisknout a zaškrtnout splnění každého z praktických kroků ebooku, tak abyste na nic nezapomněli :).

OSLOVIL VÁS MŮJ EBOOK S VIDEONÁVODY A PRAKTICKÝMI PŘÍKLADY?

Rozhodli jste se přestat plýtvat svým časem?

Nechcete se s Excelem jen věčně seznamovat?

Nevadí vám samostatné studium a rozvržení si lekcí?

Pak je tento ebook přesně pro vás :). V poměru cena-výkon se toho naučíte skutečně hodně a věřím, že nebudete litovat!

Na následující stránce vyplňte své údaje v objednávce, zaplaťte buď kartou nebo bankovním převodem a e-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.

Tak Excel hrou!