fbpx

Online kurz EXPERTEM V EXCELU

aneb S Excelem do Vesmíru

Jsem moc ráda, že Vás tímto mohu pozvat do svého online kurzu Expertem v Excelu, který jsem také nazvala S Excelem do Vesmíru. Přesně to totiž společně v kurzu uděláme – povýšíme vaše znalosti v Excelu do vesmírných výšin.

Detaily ke kurzu se dozvíte ve videopozvánce níže:

Chcete zefektivnit svou práci v Excelu?
Přáli byste si, aby Excel pracoval za Vás?

V TOMTO KOMPLEXNÍM KURZU VÁS NAUČÍM:
Jak ušetřit čas při práci v Excelu.
Podělím se s Vámi o své mnohaleté know-how.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro vstup do kurzu, je dobré, pokud už nějaké základy v Excelu máte a chcete si je rozšířit. Naprosto ale stačí, pokud umíte označit a kopírovat buňky, zapsat jednoduchou funkci, zformátovat buňky a vytvořit jednoduchý graf. Zbytek se spolu naučíme :).

Na tomto místě také považuji za důležité zmínit, že kurz je poměrně obsáhlý a intenzivní, ale můžete ho samozřejmě absolvovat i ve vlastním tempu. Mou vizí a přáním je, abyste si odnesli co nejvíce znalostí z tohoto kurzu do své praxe!

A právě praktická cvičení považuji v kurzu za to nejdůležitější a samozřejmě i časově nejnáročnější.  Ideální je, pokud mi můžete věnovat po dobu 5 týdnů každý pracovní den 30-60 minut svého času. Pokud to u vás z nějakého důvodu není úplně možné, tak lekce můžete dohnat o víkendech nebo kurzem projít pomaleji ve vlastním tempu. Přístupy Vám samozřejmě zůstanou na pořád.

CO KONKRÉTNĚ VÁS V KURZU ČEKÁ?

V následujících 5 týdnech se budeme věnovat těmto tématům:

  • Pokročilé formátování
  • Pokročilé funkce
  • Nástroje na efektivní práci s daty
  • Pokročilé a dynamické grafy
  • Kontingenční tabulky
  • Úvod do maker

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁZET?

Jmenuji se Lucie Cagášková a mám za sebou několik let praxe jako datový analytik a lektor Excelu, a to ve všech úrovních od začátečníků až po velmi pokročilé. Nejdůležitější však je, že díky tomuto programu umím práci sobě i ostatním velmi zjednodušit, usnadnit a urychlit. A to je to, co bych chtěla předat i vám.

Vím, že je Excel pro mnohé složitý, nesrozumitelný a moc technický. Právě proto jsem moc ráda, že po letech zkušeností a dennodenní práce v Excelu, Vám mohu prostřednictvím tohoto online kurzu své know-how předat.

LUCIE CAGÁŠKOVÁ

CO V KURZU NAJDETE?

Videonávody

Každá lekce je doplněna videonávody s praktickou ukázkou k tématu. Celkem kurz obsahuje více jak 7,5 hodiny videonávodů.

Pokud bude nějaké téma složitější na pochopení, využijte toho, že v online kurzu si video můžete pustit vícekrát a procházet si téma se mnou krok po kroku, dokud Vám nebude zcela jasné.

Praktická cvičení

V každé lekci je několik praktických cvičení. Celkem v kurzu najdete přes 100 příkladů k procvičování.

Ke všem budete mít také řešení.

A v závěru kurzu vás čekají ještě souhrnná cvičení :).

26 minitestů &
5 her

Své znalosti si můžete průběžně oveřovat díky minitestům v závěru každé lekce a 5 hrám na konci každého modulu.

Podpora lektora

S kurzem také získáváte mou podporu  a budu Vám po celou dobu k dispozici, pokud budete potřebovat něco dovysvětlit.

Stejně tak získáte přístup do podpůrné facebookové skupiny, kde můžete sdílet své tipy, triky a radit se se spolužáky.

CO PO ABSOLVOVÁNÍ KURZU ZÍSKÁTE?

KOLIK ONLINE KURZ EXPERTEM V EXCELU STOJÍ?

EXCEL KURZ

Cena kurzu je 4900 Kč a je v ní zahrnuto:

.

CHCETE KURZ POŘÍDIT NA FIRMU A VYUŽÍT MULTILICENCI?

S multilicencí získá celý váš tým přístup do online kurzu za zajímavější cenu, která se odvíjí od počtu zapojených osob, a další výhody:

Když si to převedeme na jednotlivé lekce, vyjde vás každá zhruba na 175 Kč … a to nepočítám všechny zmiňované bonusy :).  V případě multilicence můžete ušetřit až 2 100 Kč za osobu!

JAKO BONUS KE KURZU DOSTANETE TAKÉ MŮJ EBOOK:

5 NÁSTROJŮ V EXCELU, DÍKY KTERÝM USPĚJETE NA POHOVORU I V PRÁCI

MÁ TO ALE JEDNU MALOU PODMÍNKU :)!

A to z toho důvodu, abych Vás ještě více motivovala k plnění praktických cvičení.

Všichni, kteří kurzem projdou až do cíle a splní mých 5 her 🙂 prověřujících vaši píli a znalosti, obdrží v závěru kurzu můj EBOOK 5 NÁSTROJŮ V EXCELU, DÍKY KTERÝM USPĚJETE NA POHOVORU I V PRÁCI v hodnotě 490 Kč jako dárek Zdarma!

Pokud už můj EBOOK máte, jako alternativu Vám nabízím 1 hodinu individuální konzultace ZDARMA :).

NAPADAJÍ VÁS JEŠTĚ TYTO OTÁZKY?

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde levněji?

Kurz je natolik komplexní a praktický, že jen těžko budete hledat na trhu srovnatelný produkt. Jeho tvorbě jsem věnovala přes půl roku intenzivní práce, takže je to můj majstrštik, za kterým si pevně stojím a věřím, že Vám pomůže :). Zároveň je jedinečný také důrazem na praktičnost,  srozumitelnost, Vaši motivaci a hravou formu místo nudných „školení“. Nechci, abyste si kurz (jen) koupili, chci abyste ho DOKONČILI!

Proč budu otevírat lekce postupně?

Sama jsem si prošla několika online kurzy s různými přístupy a s odstupem musím říct, že z kurzů, které měly předem jasně daný rozsah a harmonogram a lekce se otevíraly postupně, jsem si odnesla nejvíce. Když to srovnám s kurzy, ve kterých na mě najednou „vybaflo“ (sice hodnotných) 20 hodin videí a 30 lekcí, bylo pro mě mnohem těžší udržet si krok a motivaci a bez „průvodce a rozfázování“ se tím vším prokousat. Proto jsem se sama rozhodla zvolit strategii postupného otevírání lekcí. Informací je v kurzu skutečně hodně, takže nudit se určitě nebudete a věřím, že oceníte, že Vás lekcemi budu provádět postupně a společně toho vesmírného excelovského slona rozporcujeme na menší části :).

Co když nemám každý den 30-60 minut času na kurz?

Lekce se Vám sice budou otevírat postupně, ale přístup do kurzu máte na vždy, takže pokud některý den vynecháte, doženete to jiný den, o víkendu, a nebo pojedete úplně ve vlastním tempu, jen to bude více o Vaši disciplíně, ale věřím, že to také zvládnete :).

Co když se mi kurz nebude líbit?

Pokud se vám ebook nebude líbit, máte možnost využít 30 denní garance vrácení peněz bez udání důvodu.

Co když tomu nebudu rozumět?

Každá lekce obsahuje videonávod s výkladem a praktickými příklady, které si můžete přehrávat, kolikrát chcete, dokud tématu skutečně neporozumíte.  Navíc máte po celou dobu kurzu k dispozici mou podporu a případné nejasnosti Vám individuálně objasním. Nebo můžete využít uzavřené studijní skupiny a pomoct si navzájem se spolužáky.

ZAJÍMAJÍ VÁS REFERENCE PRVNÍCH ÚČASTNÍKŮ?

Přiznám se, že jsem netušila, jak geniální Excel skutečně je. Lucka kurzem provází systematicky a detailně popisuje a učí nejrůznější vychytávky Excelu. Jasně a trpělivě. A tak když jsem v hlavě lovila, jak a kde se určitá funkce vlastně tvoří, vzápětí to ve videu zaznělo :).
Přestože mám obecně radši prezenční kurzy, Ex v Ex online jsem ocenila mj. protože:
- Tempo jsem si mohla přizpůsobit, v klidu si zkoušet příklady a znovu si vše přehrát, pokud jsem něco hned nepodchytila
- Po celou dobu kurzu je k dispozici podpora Lucky pro případné doplňující otázky
- Kurz mi zůstává už napořád a můžu se k němu, v případně potřeby, vrátit a „oprášit“ potřebné
Za mě byl tento kurz skvělá investice, která mi dává smysl. Získané dovednosti mi šetří spoustu času a dokonce mě teď Excel nečekaně baví. Pravdou je, že pokud v Excelu umíte, nejde ho nemilovat. Díky tomuto kurzu se z mé původně slabiny a jakéhosi strašáka, kterým pro mě Excel donedávna byl, stala výhoda. Chtělo to „jen“ správného průvodce, čas a samozřejmě trénink♥
Gabriela Večeřová
"Kurz s Excelem do Vesmíru mě mile překvapil. Je v něm opravdu mnoho užitečných informací! Lucčiny tipy mi usnadnily práci! Kurz je krásně poskládaný a přehledný. Video návody jsou srozumitelné a skvělé pro upevnění nabytých vědomostí. Ve studijních materiálech si můžu zvýrazňovat a doplňovat poznámky. Už se těším na další kurz! A tento rozhodně doporučuji všem, co se s Excelem již někdy seznámili, ale chtěli by jej začít využívat efektivně."
Kateřina Derychová
Moc děkuji za tento kurz. Úkoly dělám poctivě, kurz je přehledný, skvěle vysvětlený a moc se mi líbí. Myslela jsem, že toho znám docela hodně, ale opak je pravdou. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně spokojených "exceláků" 🙂
Lucie Pajorová

TAK CO? JDETE DO TOHO SE MNOU?

Pokud s Vámi můj styl a obsah kurzu souzní, tak je vytvořen přesně pro Vás!

A já vám slibuji, že udělám maximum pro to, abyste si z kurzu odnesli, co nejvíce.

Lekce jsou připraveny velice srozumitelně, prakticky a hravou formou.

Krok za krokem Vás provedu všemi pokročilými funkcemi a nástroji MS Excel.

KURZ STARTUJE KAŽDÉ PONDĚLÍ.